De Branchedag Shop Plaza vindt op 18 maart plaats, in Claus Event Center te Hoofddorp, dus voor velen lekker centraal. Honderden collega’’s meldden zich al aan. U nog niet? Klik hier om u aan te melden, dan ligt uw badge bij de ingang klaar en voorkomt u wachttijd. Mis deze branchedag niet!
In het Branchecafe (waar BETA en BOVAG staan) kunt u terecht met al uw vragen over de nieuwe branche-cao. Daarnaast zijn in het branchecafé lpg-specialisten aanwezig en specialisten op veiligheidsgebied: de crimi-dokters!
Mis ook het ZAP-congres niet: vanaf 11.00 worden achter elkaar 6 actuele onderwerpen gepresenteerd (ieder 1 kwartier). Waar moet u op letten bij EMV, hoe zit het met temperatuurcorrectie als u product geleverd krijgt en “”op weg naar een nieuw verdienmodel in 2015’’. Worden de brandstoffen een service product waar u niks aan verdient en waaraan gaat u dan wel iets verdienen?
Retaildeskundige professor Jan de Jong schets de nabije toekomst.
Mis dit allemaal niet. Meld u nu aan.
Meer informatie kunt u vinden op: www.shopplaza2010.nl