Meld u aan bij BETA Wassen!

Datum: 04/03/2010

Anno 2010 wordt er behalve bij gespecialiseerde auto- en truckwasbedrijven, ook op veel tankstations professioneel gewassen. De laatste jaren is het wassen voor steeds meer ondernemingen zelfs één van de hoofdactiviteiten geworden. Dit betekent dat de was- en tankstationmarkt voor een belangrijk gedeelte dezelfde kansen en bedreigingen kennen. Veel tankstationondernemers halen echter niet het maximale uit hun wasactiviteiten. Belangenvereniging CTP heeft om deze reden uitdrukkelijk de samenwerking gezocht met BETA, en heet vanaf 1 januari 2010 BETA Wassen. BETA-leden kunnen al voor €155,- lid worden van BETA Wassen! Klik hier als u zich wilt aanmelden.
 
Samenwerking BETA Tankstations
Veel tankstationondernemers hebben wasactiviteiten, maar halen daar niet het maximale uit. Voor een gedeelte komt dit door een gebrek aan kennis. BETA Wassen kan hier een positieve bijdrage aanleveren, met een informatievoorziening die specifiek gericht is op wasondernemers. Ook Hans Vieveen, een tankstationondernemer met wasstraten én BETA-bestuurslid, is deze mening toegedaan: “Tankstation- en wasondernemers kunnen veel van elkaar leren, door beter naar elkaar te luisteren en te kijken bij anderen. Denk hierbij aan de samenstelling van wasprogramma’s, prijsstellingen en een belangenbundeling richting leveranciers en fabrikanten. Als tankstationondernemer loont het dan ook om je eveneens aan te melden als lid bij BETA Wassen.”

Shop Plaza 2010
Wilt u graag wat meer informatie? Kom dan vooral langs in het branchecafé tijdens de branchedag Shop Plaza 2010. Op 18 maart as. in het Claus Event Center in Hoofddorp zullen ook wij vertegenwoordigd zijn.

Wassen in 2010
BETA Wassen gaat verder waar CTP gestopt is. Dit betekent het organiseren van leuke en informatieve activiteiten, specifiek gericht op wassen. U kunt denken aan het houden van praktijkdagen en excursies, het verzamelen en verstrekken van wascijfers/-trends, en het geven van informatie over bijvoorbeeld contracten en leveranciers. Ook zal het opzetten en verzorgen van trainingen voor ondernemers en medewerkers een speerpunt zijn. Daarnaast blijven we strijden tegen oneerlijk concurrentie door overtreding van milieu- en arbeidsrechtregels. Naast de informatievoorziening via de periodieke nieuwsbrieven, is er ook een nieuwe website gelanceerd: www.betawassen.nl.

Best gelezen...

Alternatief voor reeds in gebruik zijnde pompen/kassa bij reparaties of vernieuwing in netwerk
Bestuur aan het woord - Wim van Gorsel: is het zinvol om te investeren in aardgas?
Blijf er op letten: acquisitiefraude!
Waarschuwing van de politie Brabant Zuid-Oost
Nieuw beleid van gemeente Den Haag
 

Evenementen

Automechanika
14 September 2010